Galeri

İletişim

+90 535 259 86 37

Antalya Teknokent

info@kahramandigital.com

Hizmetlerimiz
İletişim
Bizi Ziyaret Edin

Antalya Teknokent, Ar-ge 2

Hemen Bizi Arayın

+90 535 259 86 37

E-Posta

info@kahramandigital.com

YOUTUBE REKLAMLARI

Youtube Reklam Kampanyaları

Youtube reklam hizmetlerimiz, video prodüksiyonunuzu , ürün veya hizmet tanıtımınızı, etkinliklerinizi veya işletmenizin herhangi bir videosunu hedeflenen kitle ile buluşturacak.

Youtube reklamları satış hacminizi geliştirecek ve aynı zamanda stratejik hedeflerinize ulaşma konusunda işletmenizi iyi bir noktaya taşıyacak.

YOUTUBE REKLAMLARI

Sizin İçin Youtube Reklam Kampanyaları Düzenleyelim!

Kahraman Digital; Youtube reklam hesabınızı yönetir, ilgi çekici video tanıtımları ve reklam kampanyaları oluşturur, kullanıcıları yaşa, yere ve cinsiyete göre hedefler, izledikleri video türleri, hobiler ve etkinlikler, iş ve endüstri, alışveriş davranışı, seyahat yöntemleri, çevrimiçi harcamalar ve çok daha fazla kritere göre reklamlarınızı optimize eder. Kampanya istatistiklerinizi ve başarı oranlarınızı vurgulayan aylık bir PDF’e ek olarak; 7/24 raporlar ve sürekli destek hizmeti elde edersiniz.

Youtube Kenar Çubuğu Reklamları

Bunlar, oynatma sayfasının sağ üst köşesinde görünen video reklamlardır. Bu tür reklamlar ayrıca belirli bir demografiye veya belirli kitlelerde görünmeye hedeflenebilir.

Videodan Önce Gösterilen Reklamlar

Bu reklamlar, görüntülemek için seçtiğiniz videodan önce gösterilir. Video reklamınızı belirli bir demografiye veya belirli video kitlelerinden önce oynatmak üzere hedefleyebiliriz.

Youtube Arama Reklamları

Bu tür video reklam içeriği, bir kullanıcı YouTube’da bir anahtar kelime araması gerçekleştirdiğinde görünür. Video reklamınız, arama sayfasında diğer tanıtılan reklamlar ve organik sonuçlarla birlikte görünür

YOUTUBE REKLAMLARI

Youtube Reklam Yönetim Hizmetleri

Youtube Reklamlarınızı Hedeflediğiniz Kitle İle Buluşturuyoruz!

Youtube reklam yönetimi hizmetlerimiz, küçük işletmeleri çok rekabetçi alanlarda tanıtmakta oldukça deneyimli görüntülü reklamcılık uzmanları tarafından sağlanır ve bütçeniz için maksimum sonuçları sağlamayı garanti eder. Ayrıca YouTube, dünyanın en büyük ikinci arama motorudur.

YOUTUBE REKLAMLARI

Youtube Reklamları İle Bir Adım Öne

Dünyanın en büyük 2. arama motoru ve en büyük video içerik platformu olan Youtube’da sizin için hedef kitlenize uygun reklamlar yayınlayarak etkili pazarlama stratejileri oluşturuyoruz.

YouTube reklamlarıyla, potansiyel müşterilerinize YouTube’da video izlerlerken veya arama yaparlarken ulaşın ve harekete geçmelerini sağlayın.

Teklif Alın    Sohbeti Başlat
    Merhaba! 👋