Galeri

İletişim

+90 535 259 86 37

Antalya Teknokent

info@kahramandigital.com

Hizmetlerimiz
İletişim
Bizi Ziyaret Edin

Antalya Teknokent, Ar-ge 2

Hemen Bizi Arayın

+90 535 259 86 37

E-Posta

info@kahramandigital.com

Arama Motoru Reklamları

Web Siteniz Ve İşletmeniz İçin Arama Motoru Reklamları Düzenliyoruz.

Arama Motoru Reklamcılığı hizmeti veren Kahraman Digital, alanında uzman ekibiyle şahıs ve kurumlara, profesyonel destek vermektedir. Çoğu insan internette, özellikle de arama motorlarında zaman geçirdiğinden dolayı işletmelerin Arama Motoru Reklamları düzenlemesi gerekmektedir. Bu yüzden potansiyel müşterileri kendinize çekmek ve etkili bir dönüşüm hunisi hazırlamak giderek daha rekabetçi hale gelmiştir. Eğer siz de arama motorlarında reklam vermek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Arama Motoru Reklamları

Kahraman Digital, Arama Motoru Reklamları İle Kârlılığınızı Arttırır!

İşletmenizin çevirimiçi reklamlarda görünmesi için gösterdiğiniz çabalara rağmen, nasıl bir başarıya ve kârlı bir yatırım getirisine ulaşacağınızı merak ediyorsunuz. Alanında uzman bir ekibe sahip Arama Motoru Reklam Ajansı bu noktada devreye giriyor. Arama motoru reklam ajansları, çevirimiçi pazarlama kampanyalarını, kârlılığınıza katkıda bulunacak şekilde optimize eder. Arama motoru reklamları hakkında bilmeniz gerekenleri öğrenmek için okumaya devam edin! İnanılmaz araçlarımız ve reklamcılık yeteneklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, sizinle konuşmak isteriz. Arama motoru reklamcılığı hizmetlerimiz için çevirimiçi olarak info@kahramandigital.com e-posta adresimizden veya iletişim sayfamızda bulunan telefon numaramızı arayak bizimle iletişime geçin.
Arama Motoru Reklamcılığı Nedir?

Arama motoru reklamcılığı, sonuç sayfalarında arama sorgularıyla ilgili reklamlar oluşturan ve yöneten Arama Motoru Pazarlaması’nın (SEM) bir alt kategorisidir. Bu reklamlar Google Ads, Yandex Direct, Microsoft Advertising (yeni Bing Ads olarak da bilinir), YouTube Video Reklamlar şeklindedir.

Arama Motoru Pazarlaması Nedir?

Arama motoru pazarlaması, arama motoru kullanıcılarını hedefleyen ücretli pazarlama çalışmaları anlamına gelir, ancak belirli bağlamlarda organik yöntemleri de içerebilir. Sektör onu giderek reklamcılığa özgü bir yaklaşım olarak görüyor, bu yüzden finanse edilen kampanyalarla sınırlamak daha doğru olmaktadır.

Arama Motorlarında Reklam Verildiği Zaman Nerede Gösterilir?

Arama motoruna bağlı olarak, reklamlarınız organik (ücretsiz) sonuçların altında, üstünde veya yanında görünebilir. Örneğin Google, reklamlarınızı arama motoru sonuç sayfalarındaki doğal sıralamaların üstünde ve altında görüntüler. Google'ın üst kısmında, küçük bir yeşil küple gösterilen en fazla dört reklam alanı bulunmaktadır.

Reklam Verildiği Zaman Arama Motorları Nasıl Çalışır?

Ücretli reklamlarda, bir reklamın kalitesi ve teklif tutarı, bir reklamın aramada görünüp görünmeyeceğini belirler. İşletmeler, değerli anahtar kelimeleri için bir maksimum teklif belirler ve bir kullanıcı aramasından sonra, arama motoru hem uygun fiyat hem de görüntülenecek alakalı biçime sahip bir reklam seçmektedir.

ARAMA MOTORU REKLAMLARI

Kaç Farklı Şekilde Arama Motoru Reklamcılığı Yapılmaktadır?

    Arama motoru reklamcılığı görünürlük kazanmanın ve müşterileri ve satışları güvence altına almanın ücretli yönleri ile örtüşmektedir.

Üç ana ödeme yöntemini kapsar ve her biri kullanıcıyla etkileşime girme sonucu ile ilgilidir.

PPC

Tıklama başına ödeme (PPC) reklamcılığı: Bir kişi reklamınızı her tıkladığında bir ücret ödersiniz.

BGBM

Bin Gösterim Başına Maliyet (BGBM) reklamcılığı: Her bin gösterim için (kullanıcılar reklamınızı görüntülediğinde) bir ücret ödersiniz.

EBM

Dönüşüm başına ödeme(EBM): Kullanıcılar belirli bir işlemi (arama, rezervasyon gibi) gerçekleştirdiğinde ücret ödersiniz.

Stratejisi olmayan yaratıcılığa “sanat” denir, stratejisi olan yaratıcılığa ise “reklam”

Kahraman Digital – Arama Motoru Reklamları
Arama Motoru Reklamları

Arama Motorlarına Reklam Verirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Arama motoru reklamlarınız için bazı önemli tavsiyeler:

*İşletmenizin benzersiz ürünlerini ve hizmetlerini en iyi şekide sunun

*İyi bir arama hacmine sahip olun

*Farklı açılardan yaklaşımlarla müşterilerin arama amacını karşılayın (sonuçlarda ne bulmayı bekledikleri)

“Yeni müşterilere sahip olmanın en iyi yolu; şimdiki müşteriler için, potansiyel müşterileri etkileyecek türde reklamlar yaratmaktır…” David Ogilvy

Teklif Alın    Sohbeti Başlat
    Merhaba! 👋