Galeri

İletişim

+90 535 259 86 37

Antalya Teknokent

info@kahramandigital.com

Hizmetlerimiz
İletişim
Bizi Ziyaret Edin

Antalya Teknokent, Ar-ge 2

Hemen Bizi Arayın

+90 535 259 86 37

E-Posta

info@kahramandigital.com

Video İçerik Reklamları

Çevrimiçi Video Reklam Kampanyaları

Video içerik reklam hizmetlerimiz, video prodüksiyonunuzu , ürün veya hizmet tanıtımınızı, etkinliklerinizi veya işletmenizin herhangi bir videosunu hedeflenen kitle ile buluşturacak. Video içerik reklamları satış hacminizi geliştirecek ve aynı zamanda stratejik hedeflerinize ulaşma konusunda işletmenizi iyi bir noktaya taşıyacak.
Video İçerik Reklamları

Sizin İçin Çevrimiçi Video Reklam Kampanyaları Düzenleyelim!

Kahraman Digital; video içerik reklamları hesabınızı yönetir, ilgi çekici video tanıtımları ve reklam kampanyaları oluşturur, kullanıcıları yaşa, yere ve cinsiyete göre hedefler, izledikleri video türleri, hobiler ve etkinlikler, iş ve endüstri, alışveriş davranışı, seyahat yöntemleri, çevrimiçi harcamalar ve çok daha fazla kritere göre reklamlarınızı optimize eder.

Kampanya istatistiklerinizi ve başarı oranlarınızı vurgulayan aylık bir PDF’e ek olarak; 7/24 raporlar ve sürekli destek hizmeti elde edersiniz.

“Reklamınız büyük bir fikir üzerine inşa edilmedikçe, gecenin içindeki bir gemi gibi geçip gider…”
Davıd Oglvy

Video İçerik Reklamları

Video Reklam Yönetim Hizmetleri

Video Reklamlarınızı Hedeflediğiniz Kitle İle Buluşturuyoruz! Video reklam yönetimi hizmetlerimiz, küçük işletmeleri çok rekabetçi alanlarda tanıtmakta oldukça deneyimli görüntülü reklamcılık uzmanları tarafından sağlanır ve bütçeniz için maksimum sonuçları sağlamayı garanti eder. Video reklamcılık açık arayla dünyanın en büyük reklam platformu, YouTube ise dünyanın ikinci büyük arama motorudur.

Teklif Alın    Sohbeti Başlat
    Merhaba! 👋