Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Maxbizz is a values-driven consulting agency dedicated.

Gallery

Contact

+1-800-456-478-23

411 University St, Seattle

maxbizz@mail.com

Hizmetlerimiz
İletişim
Bizi Ziyaret Edin

Antalya Teknokent, Ar-ge 2

Hemen Bizi Arayın

+90 535 259 86 37

E-Posta

info@kahramandigital.com

Poster & Afiş & BillBoard Tasarımları

İşiniz İçin En İyi Tasarımları Yapıyoruz!

Poster, afiş ve billboardlar uzun zamandır işletmeler için en etkili pazarlama araçlarından biri olmaya devam ediyor. Radyo, TV ve İnternet reklamlarında, kullanıcılar reklam açıldığında kanalı veya sayfayı kapatma, değiştirme seçeneğine sahiptir, ancak billboard, afiş veya poster reklamlarında böyle bir şansları yoktur. Tasarım olarak yaratıcı bir reklam doğru yerde görüntülendiğinde, fark edilmesi kaçınılmazdır insanlar tekliflerinizi dikkate almak zorunda kalır ve işletmenizin daha iyi satış oranlarına ulaşmasını sağlar.

Poster & Afiş & BillBoard Tasarımları

Çoğu freelancer ve tasarım ajansı, hedef kitlenin dikkatini çekmek için birbirinin kopyası tasarımlar oluşturarak, değil kampanya hedeflerine ulaşmak yakınından bile geçemiyorlar. Herhangi bir şirketten profesyonelce tasarlanmış el ilanları, broşürler davetiyeler elde edilebilir. Ancak, sizi hedefinize ulaştıracak reklam kampanyanızın en önemli unsurlarından olan poster, afiş ve billboardlar için bundan daha fazlasına ihtiyacınız var.

Günümüzün reklam ve pazarlama çağında reklam panoları hala etkili mi? Hadi istatistiklere bir bakalım! Sürücülerin ve yayaların %58’i bir reklam panosundan ilginç bir şey öğrendiklerini, %38’inin ise bir reklam panosunda reklamını gördükleri işletmeden, ürün veya hizmet aldığını söylüyor.

“Fiyatı işlevi ve kalitesi aynı olan iki üründen daha iyi görüneni daha iyi satar…”
Raymond Loewy

Poster & Afiş & BillBoard Tasarımları
İstatistikler yalan söylemez,  poster, afiş veya billboard reklamlarıyla markanızla daha önce karşılaşmamış olabilecek geniş bir kitleye ulaşma potansiyeliniz var. Reklam panolarıyla trafikte sıkışmış sürücülerden, pencereden dışarı bakan yolculara, toplu taşıma bekleyen insanlardan, sadece gezintiye çıkmış yayalara, hatta çok daha fazlasına ulaşma imkanına sahip olursunuz.Markanızın mesajını iletmek ve ürün, etkinlik, hizmet  veya kampanyalarınıza dikkat çekmek için sayısız fırsatınız var. Billboard reklamları, afişler veya posterler işletmenize büyük bir yatırım getirisi sunuyor!Alanında uzman tasarım ekibiyle Kahraman Digital, işletmeniz için en iyi afiş, poster veya billboard tasarımlarını hazırlayarak reklam kampanyanızı hedef kitlenizin hafızasına kazımanızı sağlar.

Teklif Alın    Sohbeti Başlat
    Merhaba! 👋