Galeri

İletişim

+90 535 259 86 37

Antalya Teknokent

info@kahramandigital.com

S.S.S

Sık Sorulan Sorular

Dünyayı farklı görmenize, asla hayal edemeyeceğiniz fırsatları keşfetmenize ve olabileceklerle köprü kuran sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.
Hizmetlerinizden Nasıl Faydalanabilirim?
Ücretsiz analiz formunu doldurarak, web siteniz için ücretsiz analiz fırsatımızdan yararlanabilir aynı zamanda size özel dijital strateji teklifimizden faydalanabilirsiniz. info@kahramandigital.com e-mail adresimizden arzu ettiğiniz hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.
Kahraman Digital Ekibi İle Nasıl İletişime Geçebilirim?
Kahraman Digital Ekibimiz ile iletişim sayfamız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir?

Havale/EFT’nin yanısıra 3D Secure güvenli ödeme yöntemi ile Banka veya Kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Çalışma Günü ve Saatleriniz Hakkında Bilgi Alabilir miyiz?

Ofisimizde Pazartesi’den Cumartesi’ye 09:00:18:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz. Destek ekibimiz 7/24 sizlere hizmet vermektedir.

Kaç Yıldır Faaliyet Yürütüyorsunuz?
Ekibimiz uzun süredir Freelancer veya tam zamanlı olarak Dijital Pazarlama sektörünün içerisinde yer almış uzmanlardan oluşmaktadır. Ekibimiz 2019 yılı itibariyle Kahraman Digital çatısı altında buluşmuştur.
Hizmetlerinizin Belirli Bir Teslim Süresi Oluyor Mu?

Talep etttiğiniz hizmetlerin hacmi ile doğru orantılı olarak, iş teslim sürelerimiz değişkenlik göstermektedir. Detaylı bilgi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hangi Sektörler İçin Hizmet Vermektesiniz?

İşini dijitale taşımak isteyen veya hali hazırda dijital mecraları kullanıyor olup, geliştirmek isteyen bütün sektörlerden şahıslar, kobiler, şirketler için 0'dan 100'e tüm aşamalarda hizmet ve destek vermekteyiz.

Hangi Ülkelerde Dijital Danışmanlık Hizmeti Veriyorsunuz?

Farklı ülkelerde etkili hizmet verebilmenin yolu, öncelikle o ülkenin tüketici alışkanlıkları, kültür ve normlarını iyi araştırmak ve öğrenmekten geçer. Şu anda Asya ve Avrupa'da 8 farklı ülkede etkin şekilde hizmet vermekteyiz.

Başka Bir Sorunuz Mu Var?

Destek ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olacaktır.
Sohbeti Başlat
Merhaba! 👋