Galeri

İletişim

+90 535 259 86 37

Antalya Teknokent

info@kahramandigital.com

Hizmetlerimiz
İletişim
Bizi Ziyaret Edin

Antalya Teknokent, Ar-ge 2

Hemen Bizi Arayın

+90 535 259 86 37

E-Posta

info@kahramandigital.com

Logo Tasarımı

İşletmenize Kimlik Kazandıralım!

Her biri alanında ödül sahibi tasarımcılara sahip Kahraman Digital olarak işiniz için mümkün olan en iyi logo tasarımını oluşturmaya yardımcı olabiliriz. Özel bir logoya hızlı mı ihtiyacınız var? Ekibimiz sadece üç gün içinde sizin için çarpıcı, özgün bir tasarım yaratacak. İşletmeniz kalabalığın arasından sıyrılıp, hem rakipleri hem de müşterileri büyüleyecek.

Profesyonel Bir Logo, Her Zaman Kazandırır!

İlham veren bir logo oluşturmak, sağlam bir iş temeli oluşturmak demektir. Tasarlayacağımız profesyonel logonuz, güvenilir bir görüntü ve müşteri sadakati oluşturabilir.

3 Farklı Taslak

Logonuz oluştururken seçenekleri hak ediyorsunuz. Ekibimiz, logo projenize başlangıçta üç farklı taslak belirler, böylece tasarımlar arasından seçim yapma olanağına sahip olursunuz.

Revize Hakkı

Son ayrıntısına kadar mükemmelliğe inanıyoruz. En büyük önceliğimiz, gurur duyabileceğiniz bir logo tasarlamaktır. Bu yüzden yapabileceğiniz değişiklikler için revize hakkı tanıyoruz.

Telif Hakkı Devri

İsterseniz logonuz tamamlandığında, size %100 sahiplik belgesi devrediyoruz. Üstelik bütün uzun uğraşlar gerektiren resmi işlemleri sizin adınıza Kahraman Digital olarak biz üstleniyoruz.

Üç Gün İçinde Teslim

İşletmenizin yeni yüzünü profesyonel bir şekilde ortaya çıkarmak için üç gün yeter. Ve yeni logonuz tasarlanırken, işlemleri adım adım takip edebileceksiniz.

Bütün Dosya Türleri

Yeni logonuz için gerçek dünyada sayısız formata ihtiyacınız olacak. Kahraman Digital ekibi olarak ihtiyacınız olabilecek tüm dosya türlerini size sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Tasarım Dosyası Dahil

Tasarımcılarımız, profesyonel logonuzu oluşturmak için parçaları birleştirdiği bir ana dosya kullanacak. Kahraman Digital olarak bu tasarım dosyasını da sizinle paylaşıyoruz.

Kalıcı Dosya Depolama

Logo projelerinizin kalıcı bir kaydını veritabanlarımızda ücretsiz olarak saklarız. Bir bilgisayar arızası veya ana dosyanızı kaybetme durumunda endişelenmenize gerek yok.

%100 Orijinal Tasarımlar

Eşsiz logo tasarımlarının işletmeye kimlik kazandırdığına inanıyoruz. Kahraman Digital ekibi olarak her müşterimize %100 benzersiz logolar sunma sözü veriyoruz.

Tasarım Sonrası Destek

Tasarım sonrası logonuzu yerleştirmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Bu süreçte Kahraman Digital ekibi olarak her zaman yanınızdayız. Ekibimiz her adımda sizin için burada.

Teklif Alın    Sohbeti Başlat
    Merhaba! 👋