Galeri

İletişim

+90 535 259 86 37

Antalya Teknokent

info@kahramandigital.com

LınkedIn Reklamları

Neden LinkedIn Reklamları?

2003’teki başlangıcından bu yana LinkedIn, küçük bir özgeçmiş merkezinden, yarım milyardan fazla aktif kullanıcıyla güçlü bir platforma dönüştü. LinkedIn, tüm dünyadaki profesyonelleri hedefleme ve etkili bir şekilde ulaşma konusunda , diğer benzer kullanıcı sayılarına sahip sosyal medya devlerinden bir adım önde olmayı başarıyor.

Bu profesyonel platformun gücünü en üst düzeyde kullanarak kullanıcıları meslek, beceri, endüstri veya profesyonel ilgi alanlarına göre hedeflemek istiyorsanız LinkedIn reklam hizmetlerini kullanmayı düşünmelisiniz.

LınkedIn Reklamları

Kahraman Digital, her zaman algoritma değişiklikleri ve LinkedIn haberleri ile güncel kalmaktadır, böylece işletmenize mümkün olan en iyi pazarlama sonuçlarını sunabiliriz. LinkedIn reklam kampanyası yöneticisindeki uzmanlığımız ve platformun çok çeşitli reklam biçimlendirme ve hedefleme özellikleri arasından stratejik olarak seçim yapma becerimiz, işletmeniz için ideal sonuçları üretmemizi sağlıyor.

Ekibimiz, LinkedIn reklam kampanyası performansınızı yakından izler ve genel hedeflerinizi destekleyen sonuçları elde etmeniz için tüm çalışma boyunca düzenlemeler yapar. Her bir kampanyanın sonuçlandırılmasının ardından, sonuçları ve analizleri tekrar analiz eder ve kampanyayı optimize etmek için kullanır.

Bütçeleri verimli bir şekilde kullanmanın önemini anlıyoruz, böylece baştan sona sizinle net bir şekilde iletişim halindeyiz. Sürecin her adımında, en çok arzu ettiğiniz hedeflere ulaşmanıza yardımcı olmak için kaynaklarınızı her zaman verimli ve başarılı bir şekilde kullandığımızdan emin olabilirsiniz.

LınkedIn Reklamları

LinkedIn Reklamlarını Kullanmanın Faydaları

»Özel hedefleme: LinkedIn, ulaşmak istediğiniz demografik veya belirli kişi grubunu daraltmanıza olanak tanır. Reklam kampanyalarınızda iş unvanı, sektör, cinsiyet, yaş, derece, konum vb. filtreler uygulayabilirsiniz.

»Aktif profesyonel kullanıcı tabanı:  500 milyonu aşkın iş profesyonellerinin  bu platformda, işiniz hakkında daha fazla bilgi edinmesi ilginizi çekebilir .

»Farkındalığı artırın: Çeşitli reklam formları aracılığıyla potansiyel çalışanlar, tüketiciler ve iş ortakları için daha iyi marka bilinirliği ve görünürlüğü oluşturma fırsatına sahip olabilirsiniz.

»Ortaklıkları ve etkinlikleri tanıtın: LinkedIn, profesyonel çalışanları veya alanınızdaki diğer kişilerle bağ kurmayı sağlar. Şirketinizi büyütmek ve etki alanınızı genişletmek için LinkedIn’i kullanın.

Sohbeti Başlat
Merhaba! 👋