Galeri

İletişim

+90 535 259 86 37

Antalya Teknokent

info@kahramandigital.com

Twitter Reklamları

Neden Twitter Reklamlarını Kullanmalısınız?

Aylık yaklaşık 336 milyon aktif kullanıcı ve günde 500 milyondan fazla gönderi ile Twitter, her geçen saniye gelişmeye devam eden bir sosyal medya devidir. Hiç bitmeyen yayın akışı korkutucu olsa da, son derece deneyimli Kahraman Digital Twitter reklam ekibimiz, sesinizin duyulmasını sağlamak için Twitter’da stratejik reklam kampanyaları düzenlemenize yardımcı olacaktır.
Twitter Reklamları

Neredeyse tüm yaş grupları twitter kullanırken, 30 ila 49 yaş arası olanlar Twitter kullanıcılarının yüzde 27’sini oluşturuyor. 50 ila 64 yaş arası olanlar Twitter’ın son derece geniş kullanıcı tabanının yüzde 15’ini oluşturuyor.

İdeal kitlelerinizi hedeflemek için pazarlama kampanyanıza en son sektör bilgilerini ve platform araçlarını uygulayacağız. Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmeniz için, Kahraman Digital ekibi olarak endüstrinin en iyi uygulamalarıyla twitter reklam kampanyanızın etkisini en üst düzeye çıkaracağımıza inanıyoruz.

Stratejik reklam kampanyaları geliştirmek, Twitter reklam kampanyanızı analiz etmek, bu analizlere dayanarak reklam kampanyanızda değişiklik yapmak ve hedef kitlenizi takip etmek için zamanınız yoksa, Twitter reklam yönetimi için Kahraman Digital ekibimiz ile iletişime geçin.

Sohbeti Başlat
Merhaba! 👋